با احترام فراوان

خوش آمدید!

.

اینجا می توانید طرحی زیبا و حرفه ای برای استفاده در برگه های رسمی شرکت / موسسه / آموزشگاه خود داشته باشید:

.

طراحی اسم شرکت و موسسه یا آموزشگاه شما برای استفاده در انتهای برگه های رسمی، متون قرارداد، حتی در عکس های شخصی و خانوادگی شما به عنوان امضای الکترونیکی و هنری و همچنین معرف هویت کاری شما. 

برای اینکه چنین طرحی زیبا از نام موسسه یا شرکت یا آموزشگاه و… خود داشته باشید ما به کمک طراحان چیره دست خود در کمترین زمان و حداقل هزینه، این کار را برای شما انجام خواهیم داد؛ کل هزینه طراحی برای شما فقط ۴۰/۰۰۰ تومان خواهد بود.

مدت زمان تحویل طرح شما نیز نهایتاً ۴۸ ساعت می باشد.

 طراحی نام شرکت/موسسه/آموزشگاه

نکته: چنانچه می خواهید امضاء شخصی شما نیز در کنار نام موسسه شما در این طرح جای گیرد می بایستی یک نمونه از امضای خود را که در چندین سایز بر روی یک کاغذ بسیار تمیز و سفید امضا کرده اید و اسکن شده است برای ما ارسال کنید. حتماً امضا را با (( خودکار مشکی )) انجام دهید تا در زمان اسکن و همچنین قرار دادن توسط ما در طرح نهایی، افت کیفیت کمی داشته باشد. تصویر این امضاء خود را پس از پرداخت مبلغ از طریق دکمۀ (( خرید )) انتهای همین صفحه، به همراه (( شماره پیگیری پرداخت مبلغ )) به این شماره ۰۹۳۶۰۳۱۳۲۹۴ تلگرام یا واتساپ نمایید تا با سایر افراد اشتباه نشود. اگر هم تمایلی به درج طرح امضاء شخصی در طراحی نهایی خود ندارید، لزومی نیست امضاء را ارسال کنید.

 طراحی نام شرکت/موسسه/آموزشگاه

اگر تمایل دارید طرحی زیبا و دوست داشتنی از نام موسسه و یا شرکت خود داشته باشید، طبق توضیحات زیر عمل نمایید:

.

مهم: ابتدا بر روی دکمه (( خرید )) که در انتهای همین متن قرار دارد کلیک کنید تا پنجرۀ مربوطه باز شود. سپس در کادرهای مربوط: شماره موبایل، آدرس ایمیل و بعد همان نام موسسه یا شرکتی که می خواهید طراحی شود را در بخش (( نام و نام خانوادگی )) وارد کنید( نکته: اگر تمایل دارید نام شرکت یا موسسه یا آموزشگاه شما به صورت انگلیسی طراحی شود پس از نوشتن نامی که می خواهید طراحی شود با گذاشتن یک علامت مساوی = بنویسید انگلیسی و اگر می خواهید به صورت ترکیبی از فارسی و انگلیسی باشد بنویسید فارسی و انگلیسی و اگر می خواهید فقط به صورت فارسی طراحی شود پس از گذاشتن علامت مساوی بنویسید فارسی مثلا به  این شکل [ مهرداد = فارسی] یا به این شکل [مهرداد = انگلیسی و فارسی] و یا به این شکل [مهرداد = انگلیسی] به همین سادگی )  ، سپس مجدداً بر روی دکمه (( خرید )) کلیک کنید تا به صفحۀ امن پرداخت مبلغ بانک های ملت، پارسیان یا سایر بانک ها وارد شوید. پس از پرداخت مبلغ ۴۰/۰۰۰ تومان، شماره پیگیری و دکمۀ (( دانلود فایل )) ظاهر می شود، حتماً شماره پیگیری را یادداشت و سپس با کلیک بر روی دکمه (( دانلود )) فاکتور خود را  دانلود نمایید. پس از این مرحله، طراحی حرفه ای شما آغاز خواهد شد و نهایتاً ۴۸ ساعت بعد ( ۲ روز بعد ) طرح زیبای شما، هم به ایمیل و هم به همان شماره موبایلی که ثبت کردید از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال می شود تا از آن به عنوان طرحی جانانه و بسیار زیبا در هر جایی که خواستید استفاده نمایید. هم اکنون برای ثبت سفارش طراحی خود می توانید شروع کنید

.

لطفاً برای شروع ثبت سفارش و آغاز طراحی، بر روی دکمۀ (( خرید )) کلیک نمایید:

پس از کلیک بر روی دکمه ((خرید))، در پنجره ای که باز می شود در قسمت (( نام و نام خانوادگی ))، باید نام موسسه یا شرکت یا … خود را که قرار است طراحی شود با توجه به توضیحات بالا، به دقت بنویسید، مسئولیت هرگونه ارسال اشتباهِ اطلاعات بر عهده خود شماست، دقت کنید!

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

 

آبرنگ

Abrange.ir

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

I'm not a spammer This plugin created by memory cards